Lombard. Życie pod zastaw 14 (752)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Ośmioletnia Zuzia dzwoni przestraszona na numer alarmowy. Twierdzi, że widziała, jak potwór porwał kobietę. Brat dziewczynki, Jurek, tłumaczy dyspozytorce, że to tylko wytwór wyobraźni.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Ośmioletnia Zuzia dzwoni przestraszona na numer alarmowy. Twierdzi, że widziała, jak jakiś potwór porwał kobietę. Brat dziewczynki, Jurek, zabiera jej telefon i tłumaczy dyspozytorce, że to tylko wytwór wyobraźni Zuzi. Tiktokerka Natalia Sisik chce w lombardzie kupić kolekcjonerski kufel piwa dla swojego ojca. Okazuje się, że przyjechała także po to, by przeprowadzić wywiad z Zuzią. Interesuje się również zniknięciem 18-letniej Kingi, bywalczyni dyskoteki. Według rodziców dziewczyna uciekła z domu, ale oni się o nią nie martwią. Wkrótce sprawy przybierają niespodziewany obrót. Beton i Ostra muszą interweniować.

Występują

Zobacz także

Ładuję...