Lombard. Życie pod zastaw 14 (733)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Podczas joggingu Bartek Wawrzyniak słyszy kobiecy krzyk. Dostrzega grupę wyrostków napadającą na eleganckiego mężczyznę i młodszą od niego kobietę. Bartek obezwładnia jednego z napastników.

Oglądaj w telewizji

Wt 23.07 20:00
TV Puls 2logo

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Podczas joggingu Bartek Wawrzyniak słyszy kobiecy krzyk. Dostrzega grupę wyrostków napadającą na eleganckiego mężczyznę i młodszą od niego kobietę. Bartek obezwładnia jednego z napastników, a para ucieka. Świadkiem całego zdarzeia jest Paprot. Na miejsce przyjeżdża policja wraz z pogotowiem. Mimo iż Paprot przekonuje, że Wawrzyniak tylko próbował pomóc, sytuacja jest dla niego bardzo niekorzystna. Sprawę komplikuje fakt, że napadnięta para to dyrektor firmy i jego kochanka. Kastor obiecuje Kalinie, że wkrótce przystąpi do akcji odbicia Sadrika. Andżelika wyjawia koleżance, że Kastor jest obserwowany przez detektywa Rutkowskiego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...