Lombard. Życie pod zastaw 14 (766)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Znana influencerka Kinga Zawodnik postanawia zastawić rzeczy, których używała, gdy ważyła 50 kilogramów więcej. Wśród przedmiotów, które pokazuje Mariuszowi, jest platforma wibracyjna.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Znana influencerka Kinga Zawodnik postanawia zastawić rzeczy, których używała, gdy ważyła 50 kilogramów więcej. Wśród przedmiotów, które pokazuje Mariuszowi, są sauna dres do zmniejszenia wagi ciała i platforma wibracyjna. Wkrótce pojawia się w lombardzie ponownie. Jej wizyta wprawia personel w zakłopotanie. 52-letnia krawcowa Dorota Łazęcka i jej mąż Sławek wychowują nieśmiałego 19-latka Jarka. Na pozór stanowią szczęśliwą rodzinę. Pewnego dnia kobieta przychodzi do lombardu i Tanek zauważa u niej nieumiejętnie ukrywane ślady pobicia. Pracownik postanawia ustalić, kto jest za nie odpowiedzialny. Wika i Never umawiają się na sesję fotograficzną. Julka za radą Olgi postanawia pójść do ginekologa po zabezpieczenie przed ciążą.

Występują

Zobacz także

Ładuję...