Lombard. Życie pod zastaw 14 (741)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Zmagający się z problemami Marek za namową księgowego zamierza sprzedać zakład pogrzebowy. Wkrótce wycofuje się z transakcji. Szupiński każe ochroniarzowi rozprawić się z niesłownym biznesmenem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Marek Wójcik chciałby przekazać córce swój biznes - niewielki zakład pogrzebowy. Niestety, po śmierci jego żony, firma źle prosperuje. Marek szuka pocieszenia w alkoholu. Księgowy zachęca Wójcika do sprzedaży zakładu. Marek dochodzi do wniosku, że to dobry pomysł. Wkrótce jednak wycofuje się z transakcji. Szupiński, prezes sieci zakładów pogrzebowych, który miał wejść w posiadanie biznesu Wójcika, każe swojemu ochroniarzowi, Tomaszowi Krupie, rozprawić się z niesłownym biznesmenem. Ten jednak odkrywa, że Marek to jego znajomy z sierocińca. Ostrzega go, że przez Szupińskiego Wójcik może mieć poważne kłopoty. Roman nie jest zachwycony, że Justyna chce zatrzymać Chmurkę - psa, który miał zamiar oddać mamie. Czworonóg lubi leżeć na kanapie, co uniemożliwia Romanowi relaks przed telewizorem. Lolek dochodzi do wniosku, że Roman jest zazdrosny o pupila. Lucuś chce sprzedać chronometr. Zbiera pieniądze na implanty włosów. Zabieg ma zostać przeprowadzony w Turcji. Po chwili wraca do lombardu. Towarzyszy mu niezadowolona z jakiegoś powodu mama, Brygida. Ivi i Seler jadą do baru. Do lokalu przychodzi również Patrycja. Ma zaproszenie na ślub dla Ryżego.

Występują

Zobacz także

Ładuję...