Lombard. Życie pod zastaw 14 (750)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

50-letni Danilewicz ma wykryte polipy w jelicie. Okazuje się, że jego lekarz zawarł nieetyczny układ. Ziutek jest podenerwowany, ponieważ stracił dwóch pracowników. Lolek próbuje dodać mu otuchy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

50-letni Danilewicz ma wykryte polipy w jelicie grubym. Boi się, że jego dni są policzone. Spanikowany, umawia się z kolegą na piwo, by się z nim pożegnać. Nieopodal spotkanie mają dwaj doktorzy, lekarz Danilewicza - Pilewski i jego kolega Znojny. Okazuje się, że mężczyźni zawarli nieetyczny układ. Pilewski kieruje zdrowych pacjentów na kolonoskopię do Znojnego, a potem dzielą się zyskami. Danilewicz postanawia dać lekarzowi nauczkę. Ziutek przychodzi do lombardu podenerwowany. Okazuje się, że ma dużo zleceń, ale stracił dwóch pracowników. Lolek próbuje dodać mu otuchy. Później Ziutek i Paprot spacerują parkiem. Pierwszy z nich odkupuje od kolegi kupon gry losowej. Baśka przychodzi do lombardu z wielką reklamówką. Okazuje się, że jej zawartość to trzy karmniki dla wiewiórek, które chce sprzedać w lombardzie. Roman nie jest chętny. Za to Hofer i Jeziorak wydają się zafascynowani.

Występują

Zobacz także

Ładuję...