Lombard. Życie pod zastaw 14 (734)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ilona przyjeżdża do kraju, by odwiedzić chorego na demencję ojca. Niepokoi ją fakt, że jego ulubione radio trafiło do lombardu. Detektyw Rutkowski tłumaczy Kalinie, jak ma przebiegać odbicie Sadrika.

Oglądaj w telewizji

Śr 24.07 20:00
TV Puls 2logo

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Milena Jaworska jest zazdrosna o karierę siostry, Ilony. Wraz z Jarkiem Kokoszem wychowuje 4-letniego synka, Tadka. Milena ma pretensje do siostry, która pozostawiła ją z poważnie chorymi rodzicami. Pewnego dnia Ilona przyjeżdża do kraju, by odwiedzić chorego na demencję ojca. Jest zaskoczona, kiedy dowiaduje się, że Milena poślubiła Jarka. Niepokoi ją również fakt, że ulubione stare radio ojca zniknęło i trafiło do lombardu. Detektyw Rutkowki tłumaczy Kalinie, jak ma przebiegać odbicie Sadrika. Wkrótce kobieta natrafia na byłego męża, Ahmada, który przekonuje ją o swojej wielkiej miłości. Andżelika nie wierzy w szczerość jego uczuć, ale Kalina zgadza się pójść z mężczyzną na kolację. Ich tropem podąża Daniel. Andżelika jest dumna z Marysi, która uczy się w szkole sportowej w Warszawie. Z drugiej strony tęskni za córką i chciałaby czuć się czasami bardziej potrzebna.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...