Lombard. Życie pod zastaw 14 (744)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Wdowiec Arkadiusz został oszukany przez przestępców, którzy podszyli się pod policjantów. Pomaga śledczym w ujęciu sprawców. Ola przynosi serwis z chińskiej porcelany. Zbiera pieniądze dla znajomego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Owdowiały Arkadiusz Drewienko został oszukany przez przestępców, którzy podszyli się pod policjantów. Stracił przez to pieniądze, czego bardzo się wstydzi. Dlatego też postanawia pomóc braciom Kłeczek, śledczym prowadzącym sprawę oszustów. Jego sąsiadka, 64-letnia Olga Tobolska, podkochuje się w Arkadiuszu. Wnuk kobiety, Miłosz, ostrzega ją przed przestępcami. Ola Szpila przynosi do lombardu serwis z chińskiej porcelany. Zbiera pieniądze po to, by pomóc znajomemu z zagranicy. Gdy ponownie przychodzi, Lolek wspomina jej o internetowych przekrętach. Bracia Kłeczek badają sprawę oszustw na wycieczki sakralne.

Występują

Zobacz także

Ładuję...