Lombard. Życie pod zastaw 14 (746)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Michał Kurowski chce sprzedać tor gokartowy, ponieważ nie jest w stanie go utrzymać. Jego rozmowie biznesowej z Barskim przysłuchuje się Daniel, który wpada na pewien błyskotliwy pomysł.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Michał Kurowski chce sprzedać tor gokartowy, ponieważ nie da rady go utrzymać. Jego rozmowie biznesowej z Barskim przysłuchuje się Daniel, który wpada na pewien pomysł. Wkrótce z Kazimierzem kontaktuje się dwóch pracowników toru, którzy zniechęcają go do zakupu toru. Biznesmen chce zrezygnować z transakcji. Daniel i Becia próbują wpłynąć na zmianę decyzji Barskiego. Malina znajduje przed lombardem dowód stylisty Mirona Bełtka. Bardzo chce być obecna, kiedy właściciel będzie odbierał dokument. Kalina i Andżela zastanawiają się, z czego to wynika. Daniel i Kalina idą na randkę w nietypowe miejsce.

Występują

Zobacz także

Ładuję...