Lombard. Życie pod zastaw 14 (732)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Policjant Waldek Śmietana został zawieszony. Szuka pocieszenia w alkoholu. Żona ma tego dość i go opuszcza. Śmietana udaje się do lombardu, by zastawić zegarek, obrączkę i złoty łańcuszek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Policjant Waldek Śmietana został zawieszony. Załamany mężczyzna szuka pocieszenia w alkoholu. Żona ma tego dość i go opuszcza. Śmietana udaje się do lombardu, by zastawić sportowy zegarek, obrączkę i złoty łańcuszek. Tanek rozpoznaje w nim szanowanego funkcjonariusza policji. Beton i Ostra prowadzą śledztwo w sprawie napadu na konwojentów. Okazuje się, że ktoś użył broni skradzionej Śmietanie. Beton spotyka się z Waldkiem. Kastor i jego kumpel, Berger, przychodzą do Kaliny, by omówić plan odzyskania jej synka, Sadrika. Mariusz podejrzewa, że coś jest nie tak. Mężczyznę zaczepia detektyw Krzysztof Rutkowski.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...