Lombard. Życie pod zastaw 14 (729)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Emerytka zauważa pościg policjanta za handlarzem narkotyków. Przestępca w popłochu rzuca paczkę pod nogi starszej pani. Ostra oznajmia Betonowi, że Ziembiński trafił do prokuratury w Warszawie.

Oglądaj w telewizji

Śr 17.07 20:00
TV Puls 2logo

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Emerytka Janina Frankiewicz zauważa na ulicy pościg policjanta za dilerem narkotyków. Przestępca w popłochu rzuca paczkę pod nogi starszej pani. Nieświadoma zawartości opakowania Janina podnosi je. Policjant upewnia się, że kobiecie nic się nie stało. Pościg i rozmowę obserwuje inny diler, któremu wpada do głowy pewien pomysł. Ostra oznajmia Betonowi, że Ziembiński trafił do prokuratury w Warszawie. Śledztwem w sprawie Aleksa i Docenta ma zająć się ktoś inny - Albin Rzepka. 30-letnia klientka lombardu, Linkowska, przynosi urządzenie służące do robienia masła orzechowego. Okazuje się, że ma pretensje do męża, Marka, który interesuje się tylko siłownią.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...