Lombard. Życie pod zastaw 14 (730)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Andżela przed lombardem zastaje aktora i komika, Bilguuna, który robi sobie zdjęcie z fankami. Kazimierz jest wściekły, ponieważ przed chwilą wdał się w konflikt z mongolskim gwiazdorem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Andżela przed lombardem zastaje znanego aktora i komika, Bilguuna, który robi sobie zdjęcie z fankami. Kazimierz jest wściekły, ponieważ przed chwilą wdał się w konflikt z mongolskim gwiazdorem. Andżelika nie ukrywa zaskoczenia. Gdy Bilguun odwiedza lombard i angażuje się w pomoc klientce, Barski wyprasza go na zewnątrz. Beton i Ostra poszukują sprawcy zabójstwa młodego kibica o pseudonimie Kokos. Policjantka została w czasie akcji ranna. Kazimierz proponuje Danielowi pracę w lombardzie. Sugeruje, by zaczął od najprostszych porządkowych czynności. Kalinę odwiedza sąsiadka, Baśka. Wkrótce udaje się do lombardu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...