Lombard. Życie pod zastaw 14 (728)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Staszek przyłapuje żonę na zdradzie. Dochodzi do konfrontacji i kochankowie sądzą, że mężczyzna zmarł. Tymczasem on kupuje w lombardzie urządzenie, którym zamierza straszyć niewierną kobietę.

Oglądaj w telewizji

Wt 16.07 20:00
TV Puls 2logo

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Policjant Staszek Biedrzyń nakrywa żonę Anitę z kochankiem, Lucjanem. Staszek uważał go za kumpla. Dochodzi do konfrontacji zdradzony mąż traci przytomność. Kochankowie sądzą, że zmarł. W obawie, że zostaną oskarżeni o morderstwo postanawiają pozbyć się ciała. Nawet nie podejrzewają, że mężczyzna żyje i opracował plan zemsty. Korzystając ze swoich znajomości finguje swoją śmierć, a następnie kupuje w lombardzie urządzenie, za którego pomocą będzie straszył żonę. Kobieta popada w obłęd. Sylwia nie dopuszcza do siebie myśli, że Lolek będzie miał dziecko z inną. Karol stara się okazać Marry dużo wsparcia, lecz ona tego nie docenia. Umawia się więc z Sylwię na randkę. Okazuje się, że spotkanie będzie kolidowało z USG Marry. Jeziorak oznajmia w lombardzie, że zabiera koty Filomenie. Ma pretensje, że kobieta sprzedała miskę. Benia ma pretensje do męża związane z Ostrą. Para się kłóci.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...