Lech Dyblik

zdjęcie
Lech Dyblik (ur. 30 sierpnia 1956 w Złocieńcu) – polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, pieśniarz. Wikipedia

Lech Dyblik w programie TV

Świat według Kiepskich: Paco Rabaco (539)
jako Badura
Polsat Seriale Czw 30.06
15:00
Świat według Kiepskich: Paź królowej (540)
jako Badura
Polsat Seriale Czw 30.06
15:30
Świat według Kiepskich: Marian ma syna (541)
jako Badura
Polsat Seriale Czw 30.06
16:00
Świat według Kiepskich: Nasz człowiek z Paragwaju (542)
jako Badura
Polsat Seriale Czw 30.06
16:30
Świat według Kiepskich: Poniżej pasa (543)
jako Badura
Polsat Seriale Czw 30.06
17:00
Świat według Kiepskich: Troll (544)
jako Badura
Polsat Seriale Czw 30.06
17:30
Świat według Kiepskich: Robak (10)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Czw 30.06
17:30
Świat według Kiepskich: Tadeusz Surowy (11)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Czw 30.06
18:00
Świat według Kiepskich: Moby Dick (12)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Czw 30.06
18:30
Świat według Kiepskich: Mężczyzna w kapeluszu (528)
jako Badura
Super Polsat Czw 30.06
19:00
Świat według Kiepskich: Małżeństwo z rozsądku (529)
jako Badura
Super Polsat Czw 30.06
19:30
Dzielnica strachu 2: Najlepszy kumpel (47)
jako "Kierownik Śmietnika"
TV Puls 2 Czw 30.06
20:00
Dzielnica strachu 2: Chora miłość (48)
jako "Kierownik Śmietnika"
TV Puls 2 Czw 30.06
21:00
Wyszyński - zemsta czy przebaczenie
jako hauptmann Otto von Schultz
CANAL+ Film Czw 30.06
23:40
Dzielnica strachu 2: Dopóki śmierć nas nie rozdzieli (43)
jako "Kierownik Śmietnika"
TV Puls 2 Pt 1.07
0:00
Basia sama w domu
jako Stanisław
Kino Polska Pt 1.07
6:30
Świat według Kiepskich: Śrubka (7)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Pt 1.07
12:25
Świat według Kiepskich: Zimne nóżki (8)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Pt 1.07
12:55
Świat według Kiepskich: W poszukiwaniu straconego czasu (545)
jako Badura
Polsat Seriale Pt 1.07
15:00
Świat według Kiepskich: Hotel (546)
jako Badura
Polsat Seriale Pt 1.07
15:30
Świat według Kiepskich: Alternatywy 3/4 (547)
jako Badura
Polsat Seriale Pt 1.07
16:00
Świat według Kiepskich: Człowiek bez planu (548)
jako Badura
Polsat Seriale Pt 1.07
16:30
Świat według Kiepskich: Latarenka (549)
jako Badura
Polsat Seriale Pt 1.07
17:00
Świat według Kiepskich: Samouk (550)
jako Badura
Polsat Seriale Pt 1.07
17:30
Świat według Kiepskich: Zbigniew Wodecki (1)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Pt 1.07
17:30
Świat według Kiepskich: Ukulele (2)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Pt 1.07
18:00
Świat według Kiepskich: Upiór (3)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Pt 1.07
18:30
Świat według Kiepskich: Pies ogrodnika (530)
jako Badura
Super Polsat Pt 1.07
19:00
Świat według Kiepskich: Bankomat (531)
jako Badura
Super Polsat Pt 1.07
19:30
Cudownie ocalony
jako lekarz
CANAL+ Seriale So 2.07
0:45
Świat według Kiepskich: Podziały plemienne (557)
aktor
Super Polsat So 2.07
13:30
Świat według Kiepskich: Należność za leżenie (558)
jako Badura
Super Polsat So 2.07
14:00
Świat według Kiepskich: Wewnętrzny ogród (559)
aktor
Super Polsat So 2.07
14:30
Świat według Kiepskich: Dziwadło (1)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. So 2.07
15:30
Świat według Kiepskich: Sto jaj (2)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. So 2.07
16:00
Świat według Kiepskich: Cyceron (3)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. So 2.07
16:30
Świat według Kiepskich: Obserwator (4)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. So 2.07
16:55
Świat według Kiepskich: La la la (5)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. So 2.07
17:25
Świat według Kiepskich: Maratończyk (6)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. So 2.07
17:55
Świat według Kiepskich: Śrubka (7)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. So 2.07
18:25
Świat według Kiepskich: Pacynka (532)
jako Badura
Super Polsat So 2.07
19:00
Świat według Kiepskich: Gra o schron (574)
aktor
Polsat 2 So 2.07
19:00
Świat według Kiepskich: Ciuciubabka (533)
jako Badura
Super Polsat So 2.07
19:30
Świat według Kiepskich: Lokator wszech czasów (575)
aktor
Polsat 2 So 2.07
19:30
Róża
jako Woźniak
Stopklatka Nd 3.07
2:25
Miss mokrego podkoszulka
jako aresztant
CANAL+ Film Nd 3.07
4:25
Miss mokrego podkoszulka
jako aresztant
CANAL+ Seriale Nd 3.07
7:45
Świat według Kiepskich: Zimne nóżki (8)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Nd 3.07
15:30
Świat według Kiepskich: Diabelski młyn (9)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Nd 3.07
16:00
Świat według Kiepskich: Robak (10)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Nd 3.07
16:30
Świat według Kiepskich: Tadeusz Surowy (11)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Nd 3.07
16:55
Świat według Kiepskich: Moby Dick (12)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Nd 3.07
17:25
Świat według Kiepskich: Zbigniew Wodecki (1)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Nd 3.07
17:55
Świat według Kiepskich: Ukulele (2)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Nd 3.07
18:25
Świat według Kiepskich: Grzmot (534)
jako Badura
Super Polsat Nd 3.07
19:30
Wyszyński - zemsta czy przebaczenie
jako hauptmann Otto von Schultz
CANAL+ Film Pon 4.07
1:20
Świat według Kiepskich: Robak (10)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Pon 4.07
12:30
Świat według Kiepskich: Tadeusz Surowy (11)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Pon 4.07
13:00
Świat według Kiepskich: Kalibaba (551)
jako Badura
Polsat Seriale Pon 4.07
15:00
Świat według Kiepskich: Straszny film (552)
jako Badura
Polsat Seriale Pon 4.07
15:30
Świat według Kiepskich: Święty Gral (553)
aktor
Polsat Seriale Pon 4.07
16:00
Świat według Kiepskich: Śmierć i zmartwychwstanie (554)
aktor
Polsat Seriale Pon 4.07
16:30
Świat według Kiepskich: Duch Malinowskiej (555)
aktor
Polsat Seriale Pon 4.07
17:00
Świat według Kiepskich: Zamach (556)
aktor
Polsat Seriale Pon 4.07
17:30
Świat według Kiepskich: Dziki Dziad (4)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Pon 4.07
17:30
Świat według Kiepskich: Podziały plemienne (557)
aktor
Polsat Seriale Pon 4.07
18:00
Świat według Kiepskich: Szczęki (5)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Pon 4.07
18:00
Świat według Kiepskich: Należność za leżenie (558)
jako Badura
Polsat Seriale Pon 4.07
18:30
Świat według Kiepskich: Koszmar (6)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Pon 4.07
18:30
Świat według Kiepskich: Zmiana (535)
jako Badura
Super Polsat Pon 4.07
19:00
Świat według Kiepskich: Wewnętrzny ogród (559)
aktor
Polsat Seriale Pon 4.07
19:00
Świat według Kiepskich: Kto pierwszen, ten lepszen (536)
jako Badura
Super Polsat Pon 4.07
19:30
Świat według Kiepskich: Ciasteczka wujka Booble'a (560)
aktor
Polsat Seriale Pon 4.07
19:30
Dzielnica strachu 2: Nikomu nie mów.. (45)
jako "Kierownik Śmietnika"
TV Puls 2 Pon 4.07
20:00
Dzielnica strachu 2: Polowanie na grubego zwierza (46)
jako "Kierownik Śmietnika"
TV Puls 2 Pon 4.07
21:00
Dzielnica strachu 2: Zbrodnicza miłość (44)
jako "Kierownik Śmietnika"
TV Puls 2 Wt 5.07
0:00
Miss mokrego podkoszulka
jako aresztant
CANAL+ Film Wt 5.07
6:30
Świat według Kiepskich: Zbigniew Wodecki (1)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Wt 5.07
12:30
Świat według Kiepskich: Ukulele (2)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Wt 5.07
13:00
Kiler
jako "Wstrętny"
ale kino+ Wt 5.07
14:35
Świat według Kiepskich: Europejski obywatel (561)
aktor
Polsat Seriale Wt 5.07
15:00
Świat według Kiepskich: Wielki zderzacz hadronów (562)
aktor
Polsat Seriale Wt 5.07
15:30
Świat według Kiepskich: Skarb Prezesa Piątka (563)
aktor
Polsat Seriale Wt 5.07
16:00
Świat według Kiepskich: Naprawa Ferdka (564)
aktor
Polsat Seriale Wt 5.07
16:30
Świat według Kiepskich: Jaszczurze oko (565)
aktor
Polsat Seriale Wt 5.07
17:00
Świat według Kiepskich: Masz wiadomość (7)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Wt 5.07
17:30
Świat według Kiepskich: Człowiek Nietoperz (566)
aktor
Polsat Seriale Wt 5.07
17:30
Świat według Kiepskich: Dzień Ojca (8)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Wt 5.07
18:00
Świat według Kiepskich: Rój (9)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Wt 5.07
18:30
Niania: Wymarzona Wigilia (15)
aktor
Polsat Comedy C. E. Wt 5.07
19:00
Świat według Kiepskich: Boże skrawki (537)
jako Badura
Super Polsat Wt 5.07
19:00
Świat według Kiepskich: Trudno powiedzieć (538)
jako Badura
Super Polsat Wt 5.07
19:30
Dzielnica strachu 2: Najlepszy kumpel (47)
jako "Kierownik Śmietnika"
TV Puls 2 Wt 5.07
20:00
Dzielnica strachu 2: Chora miłość (48)
jako "Kierownik Śmietnika"
TV Puls 2 Wt 5.07
21:00
Dzielnica strachu 2: Nikomu nie mów.. (45)
jako "Kierownik Śmietnika"
TV Puls 2 Śr 6.07
0:00
Cudownie ocalony
jako lekarz
CANAL+ Film Śr 6.07
0:40
Cudownie ocalony
jako lekarz
CANAL+ Seriale Śr 6.07
3:20
Niania: Wymarzona Wigilia (15)
aktor
Polsat Comedy C. E. Śr 6.07
8:00
Sprawiedliwy
jako sierżant "Twardy"
Kino Polska Śr 6.07
8:40
Świat według Kiepskich: Dziki Dziad (4)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Śr 6.07
12:30
Świat według Kiepskich: Szczęki (5)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Śr 6.07
13:00
Świat według Kiepskich: Młoda kanapa (567)
aktor
Polsat Seriale Śr 6.07
15:00
Świat według Kiepskich: Strzygbusters (568)
aktor
Polsat Seriale Śr 6.07
15:30
Świat według Kiepskich: Córka marnotrawna (569)
aktor
Polsat Seriale Śr 6.07
16:00
Świat według Kiepskich: Rowerek (570)
aktor
Polsat Seriale Śr 6.07
16:30
Świat według Kiepskich: Wielki sen (571)
aktor
Polsat Seriale Śr 6.07
17:00
Świat według Kiepskich: Baśń z Tysiąca i Jednej Nocy (10)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Śr 6.07
17:30
Świat według Kiepskich: Bunt maszyn (572)
aktor
Polsat Seriale Śr 6.07
17:30
Świat według Kiepskich: Motywator (11)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Śr 6.07
18:00
Świat według Kiepskich: Kolędniki (12)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Śr 6.07
18:30
Świat według Kiepskich: Paco Rabaco (539)
jako Badura
Super Polsat Śr 6.07
19:00
Świat według Kiepskich: Paź królowej (540)
jako Badura
Super Polsat Śr 6.07
19:30
Dzielnica strachu 2: Łazarz z Gorczaka (49)
jako "Kierownik Śmietnika"
TV Puls 2 Śr 6.07
20:00
Dzielnica strachu 2: Cienki bolek (50)
jako "Kierownik Śmietnika"
TV Puls 2 Śr 6.07
21:00
Drogówka
jako Maślanka
Stopklatka Śr 6.07
23:15
Dzielnica strachu 2: Polowanie na grubego zwierza (46)
jako "Kierownik Śmietnika"
TV Puls 2 Czw 7.07
0:00
Archiwista (5/13)
aktor
TVP 2 Czw 7.07
4:00
Basia sama w domu
jako Stanisław
Kino Polska Czw 7.07
6:30
Kiler
jako "Wstrętny"
ale kino+ Czw 7.07
10:15
Świat według Kiepskich: Masz wiadomość (7)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Czw 7.07
12:30
Świat według Kiepskich: Dzień Ojca (8)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Czw 7.07
13:00
Świat według Kiepskich: Przepisy Halinci (573)
aktor
Polsat Seriale Czw 7.07
15:00
Świat według Kiepskich: Gra o schron (574)
aktor
Polsat Seriale Czw 7.07
15:30
Świat według Kiepskich: Lokator wszech czasów (575)
aktor
Polsat Seriale Czw 7.07
16:00
Świat według Kiepskich: Polityka (576)
aktor
Polsat Seriale Czw 7.07
16:30
Świat według Kiepskich: Złoty pociąg (1)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Czw 7.07
17:30
Świat według Kiepskich: Mocne uderzenie (2)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Czw 7.07
18:00
Świat według Kiepskich: Wysokie obcasy (3)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Czw 7.07
18:30
Świat według Kiepskich: Marian ma syna (541)
jako Badura
Super Polsat Czw 7.07
19:00
Świat według Kiepskich: Nasz człowiek z Paragwaju (542)
jako Badura
Super Polsat Czw 7.07
19:30
Dzielnica strachu 2: Nie tak miało być (51)
jako "Kierownik Śmietnika"
TV Puls 2 Czw 7.07
20:00
Dzielnica strachu 2: Femme fatale (52)
jako "Kierownik Śmietnika"
TV Puls 2 Czw 7.07
21:00
Wyszyński - zemsta czy przebaczenie
jako hauptmann Otto von Schultz
CANAL+ Premium Czw 7.07
22:55
Wyszyński - zemsta czy przebaczenie
jako hauptmann Otto von Schultz
CANAL+ 1 Czw 7.07
23:55
Dzielnica strachu 2: Najlepszy kumpel (47)
jako "Kierownik Śmietnika"
TV Puls 2 Pt 8.07
0:00
Miss mokrego podkoszulka
jako aresztant
CANAL+ Seriale Pt 8.07
6:05
Świat według Kiepskich: Baśń z Tysiąca i Jednej Nocy (10)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Pt 8.07
12:30
Świat według Kiepskich: Motywator (11)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Pt 8.07
13:00
Świat według Kiepskich: Heca koło pieca (4)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Pt 8.07
17:30
Świat według Kiepskich: Lalka (5)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Pt 8.07
18:00
Świat według Kiepskich: Poza zasięgiem (6)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Pt 8.07
18:30
Świat według Kiepskich: Poniżej pasa (543)
jako Badura
Super Polsat Pt 8.07
19:00
Świat według Kiepskich: Troll (544)
jako Badura
Super Polsat Pt 8.07
19:30
Sprawiedliwy
jako sierżant "Twardy"
Kino Polska So 9.07
6:00
Świat według Kiepskich: Ciasteczka wujka Booble'a (560)
aktor
Super Polsat So 9.07
13:30
Świat według Kiepskich: Europejski obywatel (561)
aktor
Super Polsat So 9.07
14:00
Świat według Kiepskich: Wielki zderzacz hadronów (562)
aktor
Super Polsat So 9.07
14:30
Świat według Kiepskich: Dziki Dziad (4)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. So 9.07
15:30
Świat według Kiepskich: Szczęki (5)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. So 9.07
16:00
Świat według Kiepskich: Koszmar (6)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. So 9.07
16:30
Świat według Kiepskich: Masz wiadomość (7)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. So 9.07
16:55
Świat według Kiepskich: Dzień Ojca (8)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. So 9.07
17:25
Świat według Kiepskich: Rój (9)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. So 9.07
17:55
Świat według Kiepskich: Baśń z Tysiąca i Jednej Nocy (10)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. So 9.07
18:25
Świat według Kiepskich: W poszukiwaniu straconego czasu (545)
jako Badura
Super Polsat So 9.07
19:00
Świat według Kiepskich: Polityka (576)
aktor
Polsat 2 So 9.07
19:00
Świat według Kiepskich: Małżeństwo z rozsądku (529)
jako Badura
Polsat 2 So 9.07
19:30
Świat według Kiepskich: Hotel (546)
jako Badura
Super Polsat So 9.07
19:30
Kiler
jako "Wstrętny"
Kino TV So 9.07
20:00
Drogówka
jako Maślanka
Stopklatka Nd 10.07
0:20
Świat według Kiepskich: Motywator (11)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Nd 10.07
15:30
Świat według Kiepskich: Kolędniki (12)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Nd 10.07
16:00
Świat według Kiepskich: Złoty pociąg (1)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Nd 10.07
16:30
Świat według Kiepskich: Mocne uderzenie (2)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Nd 10.07
16:55
Świat według Kiepskich: Wysokie obcasy (3)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Nd 10.07
17:25
Świat według Kiepskich: Heca koło pieca (4)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Nd 10.07
17:55
Świat według Kiepskich: Lalka (5)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Nd 10.07
18:25
Świat według Kiepskich: Alternatywy 3/4 (547)
jako Badura
Super Polsat Nd 10.07
19:00
Świat według Kiepskich: Człowiek bez planu (548)
jako Badura
Super Polsat Nd 10.07
19:30
Wszystko będzie dobrze
jako Wiesiu
TVP 2 Pon 11.07
0:55
Miss mokrego podkoszulka
jako aresztant
CANAL+ Seriale Pon 11.07
7:35
Świat według Kiepskich: Złoty pociąg (1)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Pon 11.07
12:30
Świat według Kiepskich: Mocne uderzenie (2)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Pon 11.07
13:00
Świat według Kiepskich: Okruchy pamięci (7)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Pon 11.07
17:30
Świat według Kiepskich: Recital (8)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Pon 11.07
18:00
Świat według Kiepskich: Kocidło (9)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Pon 11.07
18:30
Świat według Kiepskich: Latarenka (549)
jako Badura
Super Polsat Pon 11.07
19:00
Świat według Kiepskich: Samouk (550)
jako Badura
Super Polsat Pon 11.07
19:30
Dzielnica strachu 2: Łazarz z Gorczaka (49)
jako "Kierownik Śmietnika"
TV Puls 2 Pon 11.07
20:00
Dzielnica strachu 2: Cienki bolek (50)
jako "Kierownik Śmietnika"
TV Puls 2 Pon 11.07
21:00
Dzielnica strachu 2: Chora miłość (48)
jako "Kierownik Śmietnika"
TV Puls 2 Wt 12.07
0:00
Świat według Kiepskich: Heca koło pieca (4)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Wt 12.07
12:30
Świat według Kiepskich: Lalka (5)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Wt 12.07
13:00
Świat według Kiepskich: Tłusty czwartek (10)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Wt 12.07
17:30
Świat według Kiepskich: Allegretto (11)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Wt 12.07
18:00
Świat według Kiepskich: Śledzik (12)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Wt 12.07
18:30
Świat według Kiepskich: Kalibaba (551)
jako Badura
Super Polsat Wt 12.07
19:00
Świat według Kiepskich: Straszny film (552)
jako Badura
Super Polsat Wt 12.07
19:30
Dzielnica strachu 2: Nie tak miało być (51)
jako "Kierownik Śmietnika"
TV Puls 2 Wt 12.07
20:00
Dzielnica strachu 2: Femme fatale (52)
jako "Kierownik Śmietnika"
TV Puls 2 Wt 12.07
21:00
Dzielnica strachu 2: Łazarz z Gorczaka (49)
jako "Kierownik Śmietnika"
TV Puls 2 Śr 13.07
0:00
Świat według Kiepskich: Okruchy pamięci (7)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Śr 13.07
12:30
Świat według Kiepskich: Recital (8)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Śr 13.07
13:00
Świat według Kiepskich: Kopernik (13)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Śr 13.07
17:30
Świat według Kiepskich: Trzy siostry (14)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Śr 13.07
18:00
Świat według Kiepskich: Czekolada (15)
jako Badura
Polsat Comedy C. E. Śr 13.07
18:30
Świat według Kiepskich: Święty Gral (553)
aktor
Super Polsat Śr 13.07
19:00
Świat według Kiepskich: Śmierć i zmartwychwstanie (554)
aktor
Super Polsat Śr 13.07
19:30
Dzielnica strachu 2: Na Mrocznej (53)
jako "Kierownik Śmietnika"
TV Puls 2 Śr 13.07
20:00
Dzielnica strachu 2: Kocha, lubi, szanuje (54)
jako "Kierownik Śmietnika"
TV Puls 2 Śr 13.07
21:00
Dzielnica strachu 2: Cienki bolek (50)
jako "Kierownik Śmietnika"
TV Puls 2 Czw 14.07
0:00
Wyszyński - zemsta czy przebaczenie
jako hauptmann Otto von Schultz
CANAL+ Film Czw 14.07
0:35
Archiwista (6/13)
aktor
TVP 2 Czw 14.07
2:25
Miss mokrego podkoszulka
jako aresztant
CANAL+ Premium Czw 14.07
5:00
Miss mokrego podkoszulka
jako aresztant
CANAL+ 1 Czw 14.07
6:00
Ładuję...