Świat według Kiepskich | sezon 25 odc. 553: Święty Gral

serial komediowy Polska 2019-2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ferdek, szukając ziemniaków w piwnicy, znajduje butelkę wódki. Okazuje się, że nie jest to zwykła butelka, sama się bowiem napełnia. Wraz z Paździochem i Boczkiem odkrywa historię magicznej flaszki.

Oglądaj w telewizji

Czw 15.06 16:30
Polsat Serialelogo

Opis

Kolejne perypetie Ferdynanda Kiepskiego (Andrzej Grabowski), jego rodziny i pozostałych mieszkańców kamienicy przy ul. Ćwiartki 3. Między lokatorami budynku dojdzie do poważnych podziałów, których źródłem będzie pewne urządzenie przyniesione z pracy przez Halinę (Marzena Kipiel-Sztuka). Jej mąż podejmie kolejne próby znalezienia pracy, w tym dla NASA, a w kamienicy pojawi się nowy lokator, który będzie walczył o serce Mariolki (Barbara Mularczyk).

W tym odcinku

Ferdek, szukając ziemniaków w piwnicy, przypadkowo znajduje butelkę wódki. Okazuje się, że nie jest to zwykła butelka. Magiczny przedmiot sam się bowiem napełnia. Kiepski pilnie strzeże swojego znaleziska. Niestety, wskutek zbiegu okoliczności musi podzielić się nim z Januszem Paździochem i Boczkiem. Mężczyźni odkryją historię magicznej flaszki, która sięga średniowiecza. Przyjdzie im też podjąć walkę w jej obronie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...