Świat według Kiepskich | sezon 25 odc. 575: Lokator wszech czasów

serial komediowy Polska 2019-2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Prezes Kozłowski otrzymuje ze spółdzielni środki na zorganizowanie spotkania, które ma zintegrować lokalną społeczność sąsiedzką. Postanawia urządzić plebiscyt na najlepszego lokatora wszech czasów.

Oglądaj w telewizji

Czw 30.05 15:30
Nowa TVlogo
So 1.06 13:00
Super Polsatlogo

Opis

Kolejne perypetie Ferdynanda Kiepskiego (Andrzej Grabowski), jego rodziny i pozostałych mieszkańców kamienicy przy ul. Ćwiartki 3. Między lokatorami budynku dojdzie do poważnych podziałów, których źródłem będzie pewne urządzenie przyniesione z pracy przez Halinę (Marzena Kipiel-Sztuka). Jej mąż podejmie kolejne próby znalezienia pracy, w tym dla NASA, a w kamienicy pojawi się nowy lokator, który będzie walczył o serce Mariolki (Barbara Mularczyk).

W tym odcinku

Prezes Kozłowski otrzymuje ze spółdzielni środki na zorganizowanie spotkania, które ma zintegrować lokalną społeczność sąsiedzką. Postanawia więc urządzić wielki plebiscyt na najlepszego lokatora wszech czasów. Zwycięzcą zostanie osoba, która wdraża do wspólnoty lokatorskiej kulturę oraz działania europejskie. Mieszkańcy kamienicy rozpoczynają zaciętą rywalizację.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...