Świat według Kiepskich | sezon 26 odc. 577: Osoba publiczna

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ferdek staje się świadkiem napadu na sklep 'U Stasia' i... przypadkowo go udaremnia. Wieść o jego bohaterskim czynie szybko roznosi się po okolicy. Kiepski staje się obiektem zainteresowania mediów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bijący rekordy oglądalności serial zyskał w naszym kraju status kultowego. Oprócz ulubieńców publiczności, Andrzeja Grabowskiego czy Bartka Żukowskiego, na planie gościła plejada znanych polskich aktorów oraz muzyków: Artur Barciś, Zbigniew Buczkowski, Adam Ferency, Katarzyna Figura, Robert Gonera, Wojciech Jagielski, Krzysztof Krawczyk, Joanna Kurowska czy Witold Pyrkosz. Serial zdobył też prestiżowe wyróżnienia: Telekamerę w 2001 i 2002 roku, Nagrodę Publiczności na II Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku oraz Świry - nagrodę na najlepszą produkcję telewizyjną 2002 roku.

W tym odcinku

Ferdek staje się świadkiem napadu na sklep "U Stasia" i... przypadkowo go udaremnia. Wieść o jego bohaterskim czynie szybko roznosi się po okolicy. Kiepski staje się obiektem zainteresowania mediów, a wkrótce awansuje na lokalnego celebrytę. Z czasem jednak popularność zaczyna go męczyć.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...