Świat według Kiepskich | sezon 26 odc. 580: Remont za friko

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zofia, matka Sebastiana, zgłasza kamienicę przy ulicy Ćwiartki do programu 'Remont za friko'. Liczy na odświeżenie wspólnej toalety. Prawie wszyscy z wyjątkiem Ferdka popierają jej inicjatywę.

Oglądaj w telewizji

Czw 18.07 19:00
Super Polsatlogo

Opis

Bijący rekordy oglądalności serial zyskał w naszym kraju status kultowego. Oprócz ulubieńców publiczności, Andrzeja Grabowskiego czy Bartka Żukowskiego, na planie gościła plejada znanych polskich aktorów oraz muzyków: Artur Barciś, Zbigniew Buczkowski, Adam Ferency, Katarzyna Figura, Robert Gonera, Wojciech Jagielski, Krzysztof Krawczyk, Joanna Kurowska czy Witold Pyrkosz. Serial zdobył też prestiżowe wyróżnienia: Telekamerę w 2001 i 2002 roku, Nagrodę Publiczności na II Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku oraz Świry - nagrodę na najlepszą produkcję telewizyjną 2002 roku.

W tym odcinku

Zofia, matka Sebastiana, zgłasza kamienicę przy ulicy Ćwiartki do programu "Remont za friko". Liczy na odświeżenie wspólnej toalety. Prawie wszyscy z wyjątkiem Ferdka popierają jej inicjatywę. Kiepski uważa, że kamienica powinna pozostać ostoją tradycji i nic nie powinno się w niej zmieniać. Ferdek szuka sojuszników, ale nie udaje mu się żadnego znaleźć. Nie poddaje się jednak i wpada na pomysł, który pozwoli przywrócić dawny porządek. Niebawem wprowadza swój plan w życie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...