Świat według Kiepskich | sezon 26 odc. 578: Android

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W kamienicy na Ćwiartki pojawia się nowy lokator - android, który jest łudząco podobny do Ferdka. Został skonstruowany przez Oskara. Maszyna szybko zajmuje miejsce Kiepskiego w jego własnym domu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bijący rekordy oglądalności serial zyskał w naszym kraju status kultowego. Oprócz ulubieńców publiczności, Andrzeja Grabowskiego czy Bartka Żukowskiego, na planie gościła plejada znanych polskich aktorów oraz muzyków: Artur Barciś, Zbigniew Buczkowski, Adam Ferency, Katarzyna Figura, Robert Gonera, Wojciech Jagielski, Krzysztof Krawczyk, Joanna Kurowska czy Witold Pyrkosz. Serial zdobył też prestiżowe wyróżnienia: Telekamerę w 2001 i 2002 roku, Nagrodę Publiczności na II Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku oraz Świry - nagrodę na najlepszą produkcję telewizyjną 2002 roku.

W tym odcinku

W kamienicy na Ćwiartki pojawia się nowy lokator - android, który jest łudząco podobny do Ferdka. Został skonstruowany przez sąsiada Kiepskiego, Oskara. Maszyna szybko zajmuje miejsce Ferdka w jego własnym domu, ponieważ wydaje się nie mieć wad - nie pije, zna zasady savoir vivre'u, a w dodatku chodzi do pracy. Z czasem jednak obecność intruza zaczyna coraz bardziej przeszkadzać Ferdynandowi. Zwłaszcza gdy okazuje się, że humanoid ma pewien plan, którego nie przewidział dla niego konstruktor.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...