Świat według Kiepskich | sezon 26 odc. 586: Janusz i Adelajda

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Janusz zakochuje się w nowej sprzedawczyni, Adelajdzie. Nie podoba się to mieszkańcom kamienicy. Zazdrośni sąsiedzi obawiają się, że kobieta przestanie dawać im produkty na kredyt.

Oglądaj w telewizji

Pon 3.06 19:00
Super Polsatlogo

Opis

Bijący rekordy oglądalności serial zyskał w naszym kraju status kultowego. Oprócz ulubieńców publiczności, Andrzeja Grabowskiego czy Bartka Żukowskiego, na planie gościła plejada znanych polskich aktorów oraz muzyków: Artur Barciś, Zbigniew Buczkowski, Adam Ferency, Katarzyna Figura, Robert Gonera, Wojciech Jagielski, Krzysztof Krawczyk, Joanna Kurowska czy Witold Pyrkosz. Serial zdobył też prestiżowe wyróżnienia: Telekamerę w 2001 i 2002 roku, Nagrodę Publiczności na II Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku oraz Świry - nagrodę na najlepszą produkcję telewizyjną 2002 roku.

W tym odcinku

Janusz zakochuje się w nowej sprzedawczyni, Adelajdzie Muchomorek. Nie podoba się to Ferdkowi (Andrzej Grabowski) ani pozostałym mieszkańcom kamienicy. Zazdrośni sąsiedzi obawiają się, że teraz kobieta przestanie dawać im produkty na kreskę. Nie zamierzają na to pozwolić.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...