Świat według Kiepskich | sezon 26 odc. 581: Daleki krewny z Ameryki

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Badura dostaje list od zamożnego wuja z Ameryki. Krewny chce mu zapisać fortunę. Stawia jednak warunek: mężczyzna musi założyć rodzinę. Badura prosi Kiepskich, by Halina udawała jego żonę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bijący rekordy oglądalności serial zyskał w naszym kraju status kultowego. Oprócz ulubieńców publiczności, Andrzeja Grabowskiego czy Bartka Żukowskiego, na planie gościła plejada znanych polskich aktorów oraz muzyków: Artur Barciś, Zbigniew Buczkowski, Adam Ferency, Katarzyna Figura, Robert Gonera, Wojciech Jagielski, Krzysztof Krawczyk, Joanna Kurowska czy Witold Pyrkosz. Serial zdobył też prestiżowe wyróżnienia: Telekamerę w 2001 i 2002 roku, Nagrodę Publiczności na II Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku oraz Świry - nagrodę na najlepszą produkcję telewizyjną 2002 roku.

W tym odcinku

Badura dostaje list od zamożnego wuja z Ameryki (Piotr Gąsowski). Ze zdumieniem stwierdza, że krewny chce mu podarować spadek. Jedynym warunkiem jest założenie rodziny, którą bogacz chce poznać przed przekazaniem fortuny. Samotny Badura ma przebiegły plan, który umożliwi mu przejęcie majątku i zachowanie kawalerskiego stanu. Proponuje Kiepskim, że na czas pobytu gościa zamieni się rolami z Ferdkiem, a po jego wyjeździe podzieli się pieniędzmi. Kiepski zgłasza zastrzeżenia, ale Halinka nie zamierza rezygnować z łatwego zarobku. Gdy w drzwiach staje przybysz z USA, sprawy się komplikują...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...