Świat według Kiepskich | sezon 26 odc. 588: Dzień Wszystkich Kiepskich

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ferdka prześladuje głos, który proponuje piwo albo psikusa. Kiepski sądzi, że przemawia do niego Walduś. Zofia odnajduje szczelinę w czasoprzestrzeni, przez którą Ferdynand może przedostać w zaświaty.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bijący rekordy oglądalności serial zyskał w naszym kraju status kultowego. Oprócz ulubieńców publiczności, Andrzeja Grabowskiego czy Bartka Żukowskiego, na planie gościła plejada znanych polskich aktorów oraz muzyków: Artur Barciś, Zbigniew Buczkowski, Adam Ferency, Katarzyna Figura, Robert Gonera, Wojciech Jagielski, Krzysztof Krawczyk, Joanna Kurowska czy Witold Pyrkosz. Serial zdobył też prestiżowe wyróżnienia: Telekamerę w 2001 i 2002 roku, Nagrodę Publiczności na II Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku oraz Świry - nagrodę na najlepszą produkcję telewizyjną 2002 roku.

W tym odcinku

We Wszystkich Świętych Ferdka prześladuje głos, który wciąż proponuje mu "browara albo psikusa". Odnosi wrażenie, że przemawia do niego Walduś, jednak nie ma pojęcia, gdzie syn może się znajdować. Zofia Strzygoń odnajduje szczelinę w czasoprzestrzeni, przez którą Ferdek będzie mógł przedostać w zaświaty i po raz ostatni spotkać się ze swoją zmarła rodziną.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...