Świat według Kiepskich | sezon 16 odc. 434: Fikcyjne pulpety

serial komediowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paździochowie biorą udział w telewizyjnym konkursie kulinarnym. Ferdek zapewnia Halinę, że jest ona w stanie pokonać sąsiadów i zdobyć sławę oraz pieniądze. Kiepska podejmuje wyzwanie.

Oglądaj w telewizji

Pon 17.10 13:00
Super Polsatlogo

Opis

W 16. jubileuszowym sezonie swoich perypetii Ferdek (Andrzej Grabowski) i Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka) postanawiają sprzedać mieszkanie i wyjechać do ciepłych krajów. Oprócz tego Kiepska niechcący przyczyni się do zdymisjonowania jednego z ministrów i wybuchu zamieszek na ulicach Warszawy. Ferdek, aby dotrzymać jej kroku, trafi do więzienia. Próżnować nie będą również ich sąsiedzi. Helena (Renata Pałys) i Marian (Ryszard Kotys) Paździochowie razem z Kiepskim wezmą udział w programie o gotowaniu i razem stawią czoła obcym, którzy postanawiają przypuścić atak na Ziemię. Oprócz tego Arnold Boczek (Dariusz Gnatowski), Jolasia (Anna Ilczuk) i Walduś (Bartosz Żukowski) trafią do szpitala prowadzonego przez Halinkę i znajdą w nim spełnienie marzeń.

W tym odcinku

Paździochowie biorą udział w telewizyjnym konkursie kulinarnym. Ferdek zapewnia Halinę, że w gastronomicznych popisach, dzięki swoim umiejętnościom, z łatwością pokonałaby Mariana i Helenę. W ten sposób zyskałaby wielką sławę i jeszcze większe pieniądze. Kiepska podejmuje wyzwanie. Podczas gdy jej sąsiedzi chwalą się, że ich specjalnością jest kuchnia śródziemnomorska, Halina stawi a na tradycyjną kuchnię śląską.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...