Tatuśkowie (19)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Aleks i Ela kłócą się o opiekunkę Maksa. Czarek spóźnia się do pracy, okłamuje szefa i Paulinę. Monika ma już dość sporów dotyczących kwestii finansowych. Postanawia znaleźć pracę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Aleks i Ela kłócą się o opiekunkę Maksa. Czarek nadal ładuje się w tarapaty. Spóźnia się do pracy, okłamuje szefa i Paulinę. Monika ma już dość sporów dotyczących kwestii finansowych, jakie coraz częściej prowadzi z Władkiem. Postanawia znaleźć pracę. Nie wie jednak, jak powinna się zachowywać na rozmowie kwalifikacyjnej. Tomasz chce dojść do porozumienia z teściową. Zaprasza ją do kawiarni i do teatru. Wspólne wyjście kończy się awanturą.

Występują

Zobacz także

Ładuję...