Tatuśkowie (14)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Tomasz kłóci się z szefową, która próbuje wystraszyć klientów z kliniki weterynaryjnej. Monika chce, by Władek poszedł z nią na terapię dla par. Ela dostaje propozycję wyjazdu do Bukaresztu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Tomasz kłóci się z szefową, która próbuje wystraszyć klientów z jego kliniki weterynaryjnej. Monika chce, by Władek poszedł wraz z nią na terapię dla par. Czarek ma nadzieję, że Paulina w końcu nabierze ochoty na igraszki w sypialni. Kobieta jednak twierdzi, że nie jest jeszcze gotowa na zbliżenie po porodzie. Ela dostaje propozycję wyjazdu do Bukaresztu i prosi Aleksa o referencje. Liliana przynosi do kliniki Tomasza ptaka, którego jej dzieci znalazły na terenie przedszkola.

Występują

Zobacz także

Ładuję...