Tatuśkowie (75)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Monika sądzi, że to Dorota namówiła Łukasza do kradzieży perfum. Nie ma jednak na to dowodów. Karol staje po stronie córki. Jarek postanawia wyprowadzić się od Liliany, która nie wie, że to podstęp.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Monika sądzi, że to Dorota namówiła Łukasza do kradzieży perfum. Nie ma jednak na to dowodów. Karol staje po stronie córki. Władek każe Łukaszowi oddać perfumy do sklepu. Kiedy Monika razem z Władkiem i synem udają się do centrum handlowego, Łukasz wyznaje rodzicom prawdę. Jarek postanawia wyprowadzić się w końcu od Liliany, która nie wie, że to podstęp. Jest coraz bardziej osaczana przez mężczyznę oraz własna matkę. W związku Eli i Aleksa pojawia się pierwszy zgrzyt.

Występują

Ładuję...