Tatuśkowie (53)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Władek, po tym, jak zobaczył całujących się Monikę i Karola, zabrania Filipowi chodzić na szermierkę. Chłopiec ogłasza strajk głodowy. Matylda twierdzi, że Tomasz znęca się nad Julką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Władek, po tym, jak zobaczył całujących się Monikę i Karola, zabrania Filipowi chodzić na szermierkę. Chłopiec nie rozumie jego decyzji i ogłasza strajk głodowy. Matylda twierdzi, że Tomasz znęca się nad Julką. Czarek pyta Paulinę wprost, czy zdradzała go Aleksem. Jej jednak udaje się nie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Łukasz nakrywa ojca w intymnej sytuacji z Anią.

Występują

Zobacz także

Ładuję...