Tatuśkowie (37)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Monika nie chce spotykać się z Karolem i, nie wiedząc, co zrobić, prosi Igora o nadgodziny. Teresę odwiedza w przedszkolu niedawno poznany masażysta Olaf. Czarek zastaje ich w dwuznacznej sytuacji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Władek ustępuje w sprawie szermierki i pozwala Filipowi chodzić na treningi. Monika nie chce spotykać się z Karolem i, nie wiedząc, co zrobić, prosi Igora o nadgodziny. Jaro i Liliana zjawiają się w pizzerii. Tomasz po raz kolejny przeprasza mężczyznę, ten na osobności zaczyna mu grozić. Teresę odwiedza w przedszkolu niedawno poznany masażysta Olaf. Czarek zastaje ich w dwuznacznej sytuacji. Aleks dowiaduje się, że przyczyną jego dolegliwości nie jest świerzb, lecz alergia. Postanawia odegrać się na Oliwii.

Występują

Zobacz także

Ładuję...