Tatuśkowie (22)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Władek znajduje w swoim domu węża i wpada w panikę. Zarządza rodzinne poszukiwania, w które angażuje swoich synów. W ramach kary za potajemny wyjazd na biwak Czarek musi zajmować się synem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Władek znajduje w swoim domu węża i wpada w panikę. Zarządza rodzinne poszukiwania, w które angażuje swoich synów. Chłopcy nie wierzą w historyjkę o wężu, ale zgadzają się pomóc. Matylda wpędza Tomasza w poczucie winy i zabiera mu Julkę. W ramach kary za potajemny wyjazd na biwak Czarek musi zajmować się synem. Jego partnerka postanawia wykorzystać czas wolny na spotkanie z Elą. Odwiedza ją w mieszkaniu Maksa. Paulina jest pod wrażeniem zamożności prawnika. Monika nie jest zadowolona z posady sprzedawcy telefonicznego. Tymczasem zagubionym wężem zaczyna się interesować policja.

Występują

Zobacz także

Ładuję...