Tatuśkowie (8)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tomasz i Liliana uświadamiają sobie, że są w sobie zakochani. Paulina obmyśla wystrój swojego przyszłego domu. Aleks chce udać się na randkę z trenerkę fitness, ale jego plany krzyżuje Maks.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Po pierwszym pocałunku Tomasz i Liliana uświadamiają sobie, że są w sobie zakochani. Kobieta liczy na jakieś deklaracje. Mężczyzna jednak niewłaściwie interpretuje jej sygnały i wycofuje się. Paulina planuje kolejne detale dotyczące wystroju swojego przyszłego domu. Marek namawia Monikę, żeby wróciła do Władka i odstąpiła mu swoją działkę w korzystnej cenie. Aleks chce się umówić na randkę z trenerką fitness, ale jego plany krzyżuje Maks. Jaro zauważa, że Liliana dziwnie się zachowuje. Organizuje piknik, w trakcie którego oświadcza się. Dziewczyna jest zaskoczona.

Występują

Zobacz także

Ładuję...