Tatuśkowie (66)

W skrócie
Tomasz jest szczęśliwy, że Julka się odnalazła. Za namową Aleksa oddaje ją Matyldzie. Szefowa ośrodka opieki, widząc jego zachowanie, pozwala mu na spotkanie z córką. Filip wyzywa Karola na pojedynek.
Oglądaj w telewizji
Opis
Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.
W tym odcinku
Tomasz jest szczęśliwy, że Julka się odnalazła. Za namową Aleksa, dla dobra sprawy, oddaje ją Matyldzie. Szefowa ośrodka opieki, widząc zachowanie Tomasza, pozwala mu na spotkanie z córką. Ela dowiaduje się o podstępie Aleksa i resztę urodzin spędza z Bartkiem. Władek sugeruje Aleksowi, żeby wyrzucił Bartka z kancelarii. Monika postanawia powiedzieć dzieciom, że mieszka z Karolem. Filip wyzywa go na pojedynek.
Występują


















