Tatuśkowie (47)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Czarek zostaje zwolniony z pracy. Nie mówi o tym Paulinie. Z kolei Ania odchodzi z pizzerii. Władek na jej miejsce zatrudnia Czarka. Liliana i Tomasz kolejny raz dają się ponieść namiętności.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Czarek zostaje zwolniony z pracy. Nie mówi o tym Paulinie. Z kolei Ania odchodzi z pizzerii. Władek na jej miejsce zatrudnia Czarka. Liliana i Tomasz kolejny raz dają się ponieść namiętności. Po wszystkim dziewczyna oświadcza, że muszą się rozstać. Mężczyzna jest zdruzgotany. Aleks chce poprawić relacje z Maksem, poświęca mu coraz więcej czasu. Monika po wyprowadzce od Teresy wraca do domu, gdzie czeka ją niemiła niespodzianka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...