Tatuśkowie (51)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Władek tłumaczy się Monice z relacji z Anią. Kobieta mu nie wierzy i w złości wychodzi z domu. Paulina myśli, że Czarek chce popełnić samobójstwo. Odkrywa jego tajemnicę i podejmuje pewną decyzję.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Władek tłumaczy się Monice z relacji z Anią. Kobieta mu nie wierzy i wychodzi z domu. Paulina myśli, że Czarek chce popełnić samobójstwo. Odkrywa jego tajemnicę i podejmuje pewną decyzję. Wraca do pracy, a mężczyzna idzie na "tacierzyński". Matylda z Jarkiem coraz bardziej zacieśniają swoje intrygi wokół Tomasza. Jaro naciska Lilianę na dziecko. Związek Eli i Bartka kwitnie, a Aleks coraz gorzej radzi sobie z zazdrością.

Występują

Zobacz także

Ładuję...