Tatuśkowie (32)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Ania namawia Władka, by skontaktował się z youtuberem GhosTownem i wziął od niego przepis na pizzę. Twórca stawia warunek. Żąda udział w akcji uściski gratis w pizzerii. W lokalu zjawiają się tłumy.

Oglądaj w telewizji

Wt 23.04 19:30
Polsat Comedy C. E.logo
Śr 24.04 15:00
Polsat Comedy C. E.logo

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Ania namawia Władka, aby skontaktował się z youtuberem GhosTownem i wziął od niego przepis na pizzę. Twórca stawia warunek. Chce, aby Władek wziął udział w jego akcji: uściski gratis w pizzerii. W lokalu zjawiają się tłumy gości. Są także Natalia i dziewczyna GhosTowna, która okazuje się klientką Pauliny. Ta, wykorzystując sytuację, zaprasza youtubera do siebie. Nie podoba się to Czarkowi. Aleks umawia się na randkę z Oliwią. W godzinach pracy zabiera ją do siebie. Ela zastaje ich w dwuznacznej sytuacji.

Występują

Zobacz także

Ładuję...