Tatuśkowie (61)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Władek mimo starań nie potrafi poradzić sobie w domu. Może liczyć na pomoc Ani. Aleks po raz pierwszy w życiu przeżywa sercowe rozterki. Chcąc zapomnieć o Eli, umawia się na randkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Władek mimo starań nie potrafi poradzić sobie w domu. Może liczyć na pomoc Ani. Aleks po raz pierwszy w życiu przeżywa sercowe rozterki. Chcąc zapomnieć o Eli, umawia się na randkę. Ania organizuje w pizzerii kurs tańca towarzyskiego. Ma poprowadzić go piękna Dominika. Instruktorka elektryzuje wszystkich panów. Paulina jest wściekła, że Czarek poprosił Teresę o pomoc w założeniu firmy. Matylda utrudnia Tomaszowi kontakty z córką.

Występują

Ładuję...