Tatuśkowie (45)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paulina próbuje wpłynąć na Czarka, by kupił działkę od Moniki. Chce bowiem jak najszybciej rozpocząć budowę domu. Mężczyzna obiecuje, że się tym zajmie, ale partnerka bierze sprawy w swoje ręce.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Paulina próbuje wpłynąć na Czarka, by kupił działkę od Moniki. Chce bowiem jak najszybciej rozpocząć budowę domu. Mężczyzna obiecuje, że się tym zajmie, ale partnerka, nie czekając, bierze sprawy w swoje ręce. Władek przypadkiem dowiaduje się, że Monika sprzedała Czarkowi działkę. Liliana deklaruje Tomaszowi, że zerwie z Jarem. Na przeszkodzie staje dług ojca. Niebawem również senior trafia do szpitala z podejrzeniem zawału. Ela coraz poważniej traktuje uczucie Bartka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...