Tatuśkowie (62)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Tomasz za zgodą Liliany zabiera Julkę na spacer. Wracając do przedszkola, spotykają wściekłą Matyldę, która żąda zwolnienia Liliany z pracy. Monika podejrzewa, że Dorota pali papierosy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Tomasz za zgodą Liliany zabiera Julkę na spacer. Wracając do przedszkola, spotykają wściekłą Matyldę, która żąda zwolnienia Liliany z pracy. Monika podejrzewa, że Dorota pali papierosy. Szuka wsparcia u Karola, ale on po raz kolejny staje po stronie córki. Paulina chce ukarać Czarka. W tym celu zapisuje jego i siebie na kurs tańca w pizzerii. Ku swojemu niezadowoleniu spostrzega, że Czarek świetnie sobie radzi.

Występują

Zobacz także

Ładuję...