Tatuśkowie (56)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Łukasz wraca pijany do domu. Władek wzywa Monikę. Oboje robią synowi awanturę. Następnego dnia matka odprowadza chłopaka do szkoły. Tam spotyka Dorotę, z którą imprezował, i wpada w złość.

Oglądaj w telewizji

So 11.02 3:00
Super Polsatlogo

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Łukasz wraca pijany do domu. Wściekły Władek wzywa Monikę i oboje robią synowi awanturę. Następnego dnia matka odprowadza chłopaka do szkoły. Tam spotyka Dorotę, z którą imprezował, i wpada w złość. Teresa wyjaśnia Tomaszowi, jaki był cel wizyty opieki społecznej w przedszkolu. Matylda nie przestaje knuć przeciwko mężczyźnie. Filip potajemnie wraca na treningi szermierki. Monika poznaje córkę Karola. Jest niemile zaskoczona.

Występują

Zobacz także

Ładuję...