Tatuśkowie (52)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Monika postanawia się wyprowadzić. Przychodzi z walizkami do pracy. Władek orientuje się, że metody Aleksa nie pomogą mu odzyskać żony. Postanawia pojednać się z ukochaną i wyznać jej swoje uczucia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Monika postanawia się wyprowadzić. Przychodzi z walizkami do pracy. Władek orientuje się, że metody Aleksa nie pomogą mu odzyskać żony. Kiedy postanawia pojednać się z ukochaną i wyznać jej swoje uczucia, na horyzoncie pojawia się Karol. Jarek informuje rodziców o ciąży Liliany. Czuje na sobie coraz większą presję. Paulina wpada w wir pracy. W ręce Czarka niechcący wpada lista kochanek Aleksa, na której jest jego ukochana. Mężczyzna jest załamany. Matylda odkrywa siniaka na ręku wnuczki. Podejrzewa, że sprawcą jest Tomasz.

Występują

Zobacz także

Ładuję...