Tatuśkowie (35)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Aleks jest wściekły, że Oliwia rozwiesiła plakaty o jego świerzbie. Tymczasem mężczyznę coraz bardziej swędzi skóra. Udaje się on do przychodni. Będzie go przyjmować lekarka, którą kiedyś porzucił.

Oglądaj w telewizji

Pt 26.04 19:30
Polsat Comedy C. E.logo
Pon 29.04 15:00
Polsat Comedy C. E.logo

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Aleks jest wściekły, że Oliwia rozwiesiła plakaty informujące o jego świerzbie. Tymczasem mężczyznę coraz bardziej swędzi skóra. Udaje się on do przychodni dermatologicznej. Odkrywa, że będzie go przyjmować lekarka, którą kiedyś porzucił. Tomasz kontynuuje poszukiwania truciciela zwierząt. Mówi Lilianie o swoich podejrzeniach wobec Jara. Niespodziewanie kobieta broni narzeczonego. Teresa idzie na pierwszą randkę umówiona przez internet. Monika w tajemnicy przed Władkiem zabiera syna na trening szermierki. Tam czeka ją niespodzianka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...