Tatuśkowie (12)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Aleks spotyka się z Władkiem i Czarkiem. Ma kopertę z wynikami badań DNA, ale boi się ją otworzyć. Wkrótce mężczyzna jedzie na wieś, by sprawdzić, jak miewa się Maks. Okazuje się, że chłopiec zniknął.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Aleks spotyka się z Władkiem i Czarkiem w pizzerii. Ma kopertę z wynikami badań DNA, ale boi się ją otworzyć. Niebawem mężczyzna, gnębiony przez wyrzuty sumienia, jedzie na wieś. Chce sprawdzić, jak miewa się Maks. Okazuje się, że chłopiec zniknął. Po kłótni z Pauliną Czarek spędza noc u Teresy. Skruszony wraca do partnerki i próbuje ją przeprosić. Tymczasem narasta konflikt Tomasza z teściową, która oświadcza zięciowi, że wprowadza się do jego domu, by mieć wnuczkę na oku.

Występują

Zobacz także

Ładuję...