Tatuśkowie (76)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Łukasz przyznaje się rodzicom, że nie ukradł perfum, tylko kupił je dla Doroty. Dziewczyna chce się zemścić. Władek i Monika kłócą się o syna. Czarek postanawia pogodzić siostrę i szwagra.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Łukasz przyznaje się rodzicom, że nie ukradł, tylko kupił perfumy dla Doroty. Dziewczyna chce się zemścić. Władek i Monika kłócą się o syna. Gdy pada słowo rozwód, Czarek postanawia pogodzić siostrę i szwagra. W pizzerii panowie piją wspólnie piwo. Aleks zabiera tam Elę, ale okazuje się, że mężczyźni lepiej czują się we własnym gronie. Liliana definitywnie kończy związek z Jarem. Oddaje mu pieniądze za wesele i odwołuje zapowiedzi.

Występują

Ładuję...