Tatuśkowie (4)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Monika zmusza Władka, żeby przeprosił Tomasza. Mężczyzna jednak nie potrafi się przełamać. Chce napisać petycję do rady miasta i zakazać mężczyźnie prowadzenia gabinetu weterynaryjnego w domu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Monika zmusza Władka, żeby przeprosił Tomasza. Mężczyzna jednak nie potrafi się przełamać. Chce napisać petycję do rady miasta i zakazać mężczyźnie prowadzenia gabinetu weterynaryjnego w domu. Organizuje spotkanie z mieszkańcami osiedla, jednak jego inicjatywa odnosi skutek odwrotny do zamierzonego i mężczyzna zdobywa nowych klientów dla wroga. Marek kłóci się z córką, bo jest zły z powodu zepsutego wózka. Natalia uważa, że powinni poprosić o pomoc Władka. Mężczyzna zgadza się naprawić wózek, ale tylko pogarsza sprawę. Matylda, teściowa Tomasza, coraz bardziej wtrąca się w życie zięcia i wnuczki. Aleks próbuje dojść do porozumienia z Maksem, ale nie jest to łatwe. W końcu chłopiec znika.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...