Tatuśkowie (9)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po pikniku relacje Tomasza i Liliany stają się bardzo napięte. Mężczyzna próbuje trzymać się od dziewczyny z dala. Natalia po kłótni z ojcem i Pauliną opuszcza kawalerkę Czarka. Wraca do domu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Po pikniku relacje Tomasza i Liliany stają się bardzo napięte. Mężczyzna próbuje trzymać się od dziewczyny z dala. Natalia po kłótni z ojcem i Pauliną opuszcza kawalerkę Czarka. Wraca do domu, szybko jednak popada w konflikt z mamą i siostrą. Postanawia uciec. Prosi o pomoc Łukasza. Rodzice dziewczyny zgłaszają jej zaginięcie na policji. Aleks spędza wieczór w towarzystwie Maksa. Odbiera telefon, który go szokuje.

Występują

Zobacz także

Ładuję...