Tatuśkowie (79)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jaro dobrze wypada przed dziećmi, recytując wiersz dla Liliany. Ponieważ dziewczyna już przychylniej na niego patrzy, organizuje dla niej kolejną niespodziankę. Julka postanawia interweniować.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Czarek wyciąga ze śmieci wyrzuconą przez Paulinę koszulkę Wiktorii. Chcąc zadowolić obie rodziny, prezentuje przed nimi coraz to inne koszulki. Teresa żąda, by skończył te głupią zabawę. Jaro dobrze wypada przed dziećmi, recytując wiersz dla Liliany. Ponieważ dziewczyna już przychylniej na niego patrzy, organizuje dla niej kolejną niespodziankę. Julka postanawia interweniować. Namawia Tomasza, by zaprosili Lilianę na kolację. Władek i Monika niespodziewanie spotykają się w kancelarii Aleksa w sprawie rozwodu.

Występują

Ładuję...