Tatuśkowie (16)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ela stawia Aleksowi warunki, które mężczyzna musi spełnić, by zgodziła się zostać w kancelarii. Monika znowu kłóci się z Władkiem. W trakcie wymiany zdań kobieta mówi, że nie chciała jednego z synów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Ela stawia Aleksowi warunki, które mężczyzna musi spełnić, by zgodziła się zostać w kancelarii. Pomaga mu również znaleźć opiekunkę dla Maksa. Monika znowu kłóci się z Władkiem. W trakcie ostrej wymiany zdań kobieta mówi, że nie chciała jednego z synów. Słyszy to Filip. Paulina jedzie na zakupy, a Czarek zostaje z dziećmi. Dziewczynki urządzają pokaz mody, co kończy się awanturą. Matylda zawiera pakt z Janem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...