Tatuśkowie (20)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Tomasz chce odpocząć od teściowej. Planuje biwak z córką. Namawia na wspólny wyjazd także swoich kolegów. W końcu wszyscy razem wyruszają nad jezioro. Władek od raz zaczyna się rządzić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Tomasz chce odpocząć od teściowej. Planuje biwak z córką. Namawia na wspólny wyjazd także kolegów. W końcu wszyscy razem wyruszają nad jezioro. Władek od raz zaczyna się rządzić, a Czarek okłamuje Paulinę, że musiał wyjechać na wyjazd integracyjny. Matylda zabiera Jara do gabinetu weterynaryjnego Tomasza. Wypuszcza na wolność niebezpieczne zwierzę. Monika w końcu udaje się na rozmowę w sprawie pracy. Tymczasem na biwaku dochodzi do dramatycznych wydarzeń...

Występują

Zobacz także

Ładuję...