Tatuśkowie (21)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mężczyźni zabierają na biwak swoje dzieci. Monika chce uczcić rozpoczęcie pracy wraz z Teresą. Kobieta ma sprzedawać blendery. Chce przetestować produkty w domu, co prowadzi do katastrofy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Mężczyźni zabierają na biwak swoje dzieci. Monika chce uczcić rozpoczęcie pracy wraz z Teresą. Kobieta ma sprzedawać blendery. Postanawia przetestować produkty w domu, co prowadzi do katastrofy. Tomasz odkrywa, że z jego gabinetu zniknął pyton. Matylda udaje, że nic o tym nie wie. Paulina przyłapuje Czarka na kłamstwie. Mężczyzna w końcu przyznaje, że był na biwaku. Kobieta postanawia to wykorzystać.

Występują

Zobacz także

Ładuję...