Tatuśkowie (18)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Rodziny borykają się z epidemią wszawicy. Teresa musi przeprowadzić dezynfekcję w przedszkolu. Aleks nie może polubić nowej opiekunki Maksa. By się jej pozbyć, wykorzystuje fakt, że zginął mu tablet.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Rodziny borykają się z epidemią wszawicy. Teresa musi przeprowadzić dezynfekcję w całym przedszkolu. Aleks nie może polubić nowej opiekunki Maksa. By się jej pozbyć, wykorzystuje fakt, że zginął mu tablet. Tomasz idzie na spotkanie z kolegami do pizzerii. Wypija kilka kieliszków i wraca do domu podpity. Wygarnia Matyldzie, co o niej myśli. Kobieta postanawia to wykorzystać. Ku swojemu zaskoczeniu Monika odkrywa, że ich małżeńskie pieniądze należą tylko do Władka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...