Tatuśkowie (15)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Aleks chce sprawić, by Maks pogodził się z odejściem Eli. Widzi jednak, że bez niej kolega sobie nie radzi. Aleks, po rozmowie z Anią, kelnerką z pizzerii Władka, postanawia zatrzymać ukochaną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Aleks chce sprawić, by Maks pogodził się z odejściem Eli. Widzi jednak, że bez niej kolega w ogóle sobie nie radzi. Tymczasem Ela, która dostała pracę w Bukareszcie, przygotowuje się do wyjazdu. Aleks, po rozmowie z Anią, kelnerką z pizzerii Władka, postanawia zatrzymać ukochaną. Monika i Władek angażują się w terapię małżeńską. Psycholog daje im pierwsze zadanie - mają spisać, co każde z nich robi w domu. Teściowa stara się zdyskredytować Tomasza w oczach dzieci. Wymyśla kolejne intrygi. Poznany w przedszkolu Jaro postanawia jej w tym pomóc.

Występują

Zobacz także

Ładuję...