Teleman

Szkoła (655)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Beniamin postanawia zorganizować warsztaty kulinarne. Oskar zazdrości mu popularności. Maturzysta Sebastian usiłuje zdobyć pieniądze na wycieczkę. Nastolatek zostaje zatrudniony jako kierowca.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Uczeń siódmej klasy, Beniamin Szymanek, pasjonuje się gotowaniem. Postanawia zorganizować w szkole warsztaty kulinarne. Oskar Ligocki zazdrości przyjacielowi popularności. Żałuje też, że nie dostał do tematycznego programu telewizyjnego razem z nim. Wreszcie decyduje się pokrzyżować plany Beniamina. Maturzysta Sebastian Chudzik usiłuje zdobyć pieniądze na zagraniczną wycieczkę. Wyjeżdża razem ze swoją partnerką. Nastolatek zostaje zatrudniony jako kierowca i od razu dostaje zaliczkę. Szybko orientuje się, że w rzeczywistości jego praca polega na przemycie egzotycznych zwierząt. Nie może oddać szefowi pieniędzy, więc postanawia okraść szkolny sklepik.

Występują

Zobacz także

Ładuję...